Naše tipy, hry i všeobecné informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: kultura, český jazyk, stavebnictví, matematika, nástroje, psychologie, materiály, politika, cestování, internet, lékařství a medicína, zločin a právo, chemie, jídlo, sport, latina, různé, věda, software, rostliny, příroda, fyzika, bankovnictví, hardware atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, ptáci, věda, rostliny, osobnosti a lidé, láska, květiny, auta, náboženství, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, muži, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, zvířata, ženy a dívky, mapy, zelenina, halloween, nástroje a přístroje, stavby, symboly atd.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Pozadí na plochu počítače - pozadí na plochu PC

Také doporučujeme: Pozadí na plochu počítače. doporučujeme pro monitor, ultrabook, tablet, PC, mobilní telefon, displej, phablet, mobil, notebook, počítač, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows XP, FreeBSD, Android, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Mac, Chrome OS, Windows 98, Windows Me, OSX. Obrázky na PC jsou rozdělené kategorií: voda a bubliny, letadla, wallpapery, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, budovy a stavby, noční města, auta, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, rostliny, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie. Vyberte si rozměr z 375x812, Full HD 1080x1920, 2560x1440, 768x1024, 1920x1280, 1024x768, 1440x960, 1536x2048, 1080x1800, 1440x2560, 1152x864, 800x600, 640x480, 1280x960, 2048x1536, 375x667 atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak otevřít, čím prohlížet, v čem upravit, čím zobrazit, jak konvertovat, jak spustit, jak exportovat, v čem spustit, jak přehrát, jak vytvořit následující typy souborů: grafiku, šablony dokumentů, obrazy disků, koncovky souborů, písma, fonty, dokumenty, spustitelné soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, internet a web, hudební audio soubory apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, počítače, Vše o Vánocích, doporučujeme, Chelsea FC, Super online flash hry, M, Pozadí na plochu počítače, Online poker, karetní hry na Internetu, odkazy, Online zeměpisné testy zdarma, info, Seznam vlajek měst České republiky

PC tapety pro Windows - full HD tapety na PC zdarma

Také doporučujeme: PC tapety pro Windows. vhodné pro PC, mobil, notebook, phablet, smartphone, tablet, displej, ultrabook, obrazovka počítače, mobilní telefon, monitor a pro operační systémy Windows Me, Java ME, BlackBerry OS, Android, Windows 2000, macOS, Linux Xubuntu, Windows XP, Linux Mint, Slackware, Windows 10 Mobile. Obrázky na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: Roztomilá zvířátka, letadla, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, zvířata, noční města, wallpapery, auta, psi a štěňátka, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, rostliny, voda a bubliny, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, hudební tapety. Vyberte si rozměr z 800x1280, 1536x2560, 1536x864, 360x720, 1600x900, 1920x1280, 393x786, 1920x1080 Full HD, 1600x1200, 2048x1080, 2560x2048, 854x480, 1280x1024, 1440x960, 1280x768, 1152x1920 atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Fórky, fóry, ftipy, černý humor, vtípky, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, fóry, ftipy, černý humor, vtípky, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí apod.

Keywords:cestování, Online hry pro děti zdarma, Online životopisy, biografie, PC tapety pro Windows, Vlajky států severní Ameriky, Přehled přípon a koncovek souborů, M, Online zeměpisné testy zdarma, Alicia Keys, pro děti, K, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: podnikání a podnikatelé, poruchy, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, historie, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, záliby, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, školství, osobnosti, umělci, zločin a právo, žurnalisté a novináři, politici, státní správa, přezdívky, lékařství, sport, psychologie atd.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Arizona, Tennessee, Minnesota, Aljaška, Maryland, Virginie, Maine, Wyoming, Florida, Ohio, Delaware, Idaho, Pensylvánie, Nebraska, Jižní Karolína, Missouri, Colorado, Louisiana, Michigan, Mississippi, Iowa, Washington, Nové Mexiko, Havaj, Wisconsin, Severní Dakota atd.

Klíčová slova: webové stránky, Státní vlaječky, prapory, Obrázky na PC ke stažení, Online hry zadarmo, webovky, školství, zadarmo, Striptease, Kliparty zdarma ke stažení, hyperlinky, Americké federální vlajky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Fóry, černý humor, vtipy, ftipy, frky, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Fóry, černý humor, vtipy, ftipy, frky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ženách, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O škole, O mužích, Frky ze života, O manželství, Frky o tchýních, O Slovácích, O Windows apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Síť, hry i všeobecné informace

Online zeměpisné testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy zdarma. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Máj, Vojáci, Sochař, Ital, Životopis, Itálie, Politik, Francie, Nežijící, Manýrismus, Sci-fi, Sebevražda, První republika, Svatý, Válka, Nobelova cena, Avangard Omsk, Zpěvačka, Zpěvačky, Lord, Egypt, Masový vrah, Ministr zahraničí, Rétorika, Zavražděn, Miliardáři, Mluvčí, Olympijští vítězové, Prezidenti ČR, Fotograf, Ministr, Kancléř, Ekonom, Stoletá válka, Protektorát, Spisovatel apod.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, země jižní Asie, Antarktidy, země východní Asie, evropské země a státy, země Afriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Karetní, Bojové online gamesy, Pro dívky, Závodní, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Střílečky, Klasické, Oddechové a podobně.

Klíčová slova: Free game online hry, Tapety na plochu počítače, Nejhranější online testy a kvízy, Gambling, betting, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zdarma, F, Striptýz, F, humor, weby

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Fóry, černý humor, vtipy, ftipy, frky, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Fóry, černý humor, vtipy, ftipy, frky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ženách, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O škole, O mužích, Frky ze života, O manželství, Frky o tchýních, O Slovácích, O Windows apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, země EU, měny, geocaching, obecné zkratky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, státy usa, hudební zkratky, okresy České republiky apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: V, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, volný čas, pro dospělé, internet, Flags of the world countries, kuriozity, tipy, multimédia, Online testy a kvízy zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, URL, Vlajky států jižní Asie,

Několik fórů na závěr. Vtip Kontrola z finančního úřadu: Přijde úředník z berňáku na pravidelnou roční inspekci hospodaření do synagogy. Prochází se tam s rabínem a hledá, co by mu vytknul. Úředník: "Koukám, že tu máte hodně svíček. Co děláte s tim voskem, co z nich odkapává?" Rabín: "Ten sbíráme do krabice a plné krabice pak posíláme do svíčkárny a oni nám za to jednou do roka dají krabici svíček grátis." Úředník: "No dobře, ale koukám, že tady hodně jíte macesy. Co děláte s těma drobečkama, co z nich padají?" Rabín: "Ty zametáme, dáváme do krabic, které posíláme do pekáren a pekárny nám pak jednou do roka pošlou krabici macesů zdarma." Úředník: (Už vážně neví, co by mu vytknul, tak se vytasí s posledním trumfem) "A co ty obřízky, co tu provádíte, co pak děláte s těma předkožkama?" Rabín: "No tak ty taky sbíráme do krabice a pak je posíláme na berňák." Úředník: "Proboha a proč je posíláte k nám na berňák?" Rabín: "No protože oni nám pak jednou do roka pošlou takovýho čuráka, jako jste vy!"

Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

Kolik blondýnek je potřeba na zašroubování žárovky? 1) Ech, co je to žárovka? 2) Jedna. Podrží žárovku a svět se kolem ní točí. 3) Dvě. Jedna podrží dietní kolu a druhá zakřičí: "Tatíííí!"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Libro da colorare
Zajímavé internetové odkazy
Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Coloring book, Adult, children online free
Partnerské weby
Přání a blahopřání
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Adventní, novoroční a vánoční přáníčka::

Adventní přání
Adventní přáníčka
Elektronická novoročenka
Elektronické vánoční blahopřání
Novoroční přání
Originální vánoční blahopřání
Přání do nového roku
Blahopřání k adventu
Přání k Vánocům
Vánoční blahopřání
Vánoční přáníčka

Blahopřání k jmeninám:

Blahopřání k svátku pro děti
Gratulace k jmeninám podle jmen
Texty k jmeninám sms
Přáníčka k svátku pro muže
Přání k svátku pro ženu
Texty k svátku podle jmen