Partnerské weby, volný čas a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Mississippi, Idaho, Virginie, Colorado, Nebraska, Iowa, Kalifornie, Severní Karolína, Nové Mexiko, Arkansas, Vermont, Kentucky, Aljaška, Montana, Oregon, Kansas, Arizona, Michigan, Maryland, Florida, Indiana, New Jersey, Havaj, Jižní Dakota, Illinois, Minnesota atd.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Klíčová slova: weby, multimédia, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, odkaz, Slot machine, zábava, doporučujeme, zajímavosti, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Online adventní magazín, Databáze osobností Kdo je to?, volný čas, webové stránky

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: filozofie, státní správa, národnost, politika, záliby, mytologie, fikce a fantasy, zločin a právo, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, vlastnosti, politici, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, školství, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy atd.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Síť, volný čas a zábava

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zahraniční značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Keywords:Kliparty zdarma ke stažení, Hry pro nejmenší online, Slovník pojmů Co je to?, č, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, Obrázky a kliparty zdarma, zadarmo, Online hry zdarma, Striptýz, Online testy zdarma bez registrace, tipy, hyperlinky

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Klasické, Závodní, parkování - parkovačky, Strategie, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Pro dívky, Karetní, Logické a podobně.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Internet, síť, volný čas a zábava

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry Hry jsou rozdělené kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Velikonoční hry, Strategie, Vánoční online hry, Střílečky, Logické, Bojové online gamesy, Pro dívky, parkování - parkovačky, Karetní, Stolní hry a deskovky a podobně.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

černý humor, vtipné texty, fóry, frky, vtipy, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipné texty, fóry, frky, vtipy, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, kameňáky, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipné hádanky apod.

Klíčová slova: Prapory českých měst, V, školství, Kasina, Přehled formátů souborů, Dopravní značky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Baccarat card game, Obrázky vlajek měst ČR, Super online hry zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejlepší zeměpisné kvízy

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak spustit, jak převést, jak exportovat, kterak editovat, jak vytvořit, čím prohlížet, jak konvertovat, v čem upravit, jak importovat, čím zobrazit následující typy souborů: hudební audio soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, systémové soubory, komprimace dat, písma, fonty, spustitelné soubory, dokumenty, koncovky souborů, internet a web, video soubory, konfigurační soubory apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Informace, volný čas a zábava

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma. Vybírejte z kategorií Strategie, strategické hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry, Bojové gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Postřehové a tak podobně.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Klíčová slova: zdroje informací, Superhry a hry online zdarma, Super online kvízy, Trinidad and Tobago, výukové pomůcky, kuriozity, info, Selena Gomez, č, Obrázky na PC ke stažení, URL

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak spustit, jak převést, jak exportovat, kterak editovat, jak vytvořit, čím prohlížet, jak konvertovat, v čem upravit, jak importovat, čím zobrazit následující typy souborů: hudební audio soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, systémové soubory, komprimace dat, písma, fonty, spustitelné soubory, dokumenty, koncovky souborů, internet a web, video soubory, konfigurační soubory apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako historie, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, vlastnosti, politika, poruchy, nadpřirozené osoby, státní správa, rodinné vztahy, umělci, osobnosti, záliby, školství, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, filozofie, věda, psychologie, fikce a fantasy, politici, národnost atd.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční dárky, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jmenovky, Vánoční ubrusy, Cesmína, Šišky, Kuba, Korálky, Adventní svícen, Tiskárna, Ostrava, Plzeň, SMS, Plocha, Strom, Sám doma, Svíčky, Vánoční koule, Borovice, PF, Patchwork, Vánoční ozdoby, LED svíčky, Desktop, Rumové řezy, Televize, K Vytisknutí, Monitor, Tablet, Anglicky, Smrk, Samolepky, Vánoční dekorace apod.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak konvertovat, jak spustit, čím prohlížet, v čem upravit, jak přehrát, kterak editovat, jak importovat, jak otevřít, v čem spustit, jak vytvořit soubory následujících typů: šablony dokumentů, dokumenty, komprimace dat, internet a web, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, hudební audio soubory, konfigurační soubory, grafiku, spustitelné soubory, video soubory apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Afriky, země střední Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky apod.

Klíčová slova: P, Vlajky spojených států amerických, F, pro dospělé, internetové stránky, Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet, Dopravní značky, Přehled formátů souborů, Vlajky spojených států amerických, linky, Super online flash hry, M, Wallpapers auta - cars,

Několik fórů na závěr. Vtip Had: Hele, užovka.

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Za 5 minut jsem z5... A jestli ne, tak si to přečti znovu.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Greenland
Naše tipy
Geography and flags
Tipy na zajímavé weby
Cristiano Ronaldo
Doporučené odkazy
Omaha hold em poker
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Adventní, novoroční a vánoční přáníčka::

Adventní přání
Adventní přáníčka
Elektronická novoročenka
Elektronické vánoční blahopřání
Novoroční přání
Originální vánoční blahopřání
Přání do nového roku
Blahopřání k adventu
Přání k Vánocům
Vánoční blahopřání
Vánoční přáníčka

Přáníčko k svátku:

Gratulace k svátku podle jmen
Blahopřání k svátku pro ženu
Přáníčko k jmeninám pro děti
Blahopřání k jmeninám podle jmen
Texty k svátku sms
Přáníčka k jmeninám pro kamarádku