Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Oddechové, parkování - parkovačky, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Klasické, Strategie, Vánoční online hry, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Závodní a podobně.

Náš tip, technika, kultura, informace

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Utah, Oregon, Kentucky, Massachusetts, Havaj, Aljaška, Arizona, Connecticut, Nové Mexiko, Kansas, Pensylvánie, Illinois, Mississippi, Ohio, Minnesota, Wyoming, Severní Karolína, Iowa, Texas, Missouri, Alabama, New Jersey, Montana, Tennessee, New York, Colorado atd.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, zelenina, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, symboly, halloween, hmyz, stavby, sport, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, ptáci, osobnosti a lidé, nápoje, ovoce, auta, ženy a dívky, jídlo a nápoje, hudba, náboženství, muži atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj apod.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, webové stránky, multimédia, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, FarmVille social network browser game, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vlajky spojených států amerických, zeměpis, Kolumbijská vlajka, Online biografie, životopisy osobností, volný čas, A, Online testy a kvízy zdarma

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Síť, technika, kultura, informace

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Keywords:doporučujeme, zábava, Wallpapers na plochu počítače, Nejlepší školní testy a kvízy, Five-card draw, K, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Seznam vlajek amerických států, Úspory a spoření, počítače, odkaz, A

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - tapety na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. jsou vhodná pro monitor, mobilní telefon, notebook, PC, ultrabook, obrazovka počítače, mobil, phablet, tablet, počítač, smartphone a pro operační systémy Windows 7, Slackware, Linux Xubuntu, SUSE Linux, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 98, Linux Ubuntu, Windows 95, Windows 2000, FreeBSD. Full HD pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, ptáci, fantasy, free wallpapers, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, fraktály, motorky, zvířata. Dostupná rozlišení jsou 2048x1080, 1152x864, 640x480, Full HD 1080x1920, 1600x2560, 800x600, 2048x1536, 1440x2560, 768x1024, 1366x768, 1920x1080 Full HD, 1366x1024, 1920x1200, 1280x1024, 1280x800, 1280x960 atd.

Informace, technika, kultura, informace

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Logické, Bojové gamesy, Akční hry, Závodní moto hry, Sportovní a tak podobně.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Klíčová slova: Dopravní značení, A, výukové pomůcky, Freeware, Přehled zkratek a akronymů, Onlinovky zdarma, URL, SMS přání k jmeninám podle jmen, Skvělé hry online zdarma, internet, cestování, Přehled zkratek a akronymů

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, úřady a ministerstva, státy usa, obecné zkratky, vojenské hodnosti, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, týmy NHL, země EU apod.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: příroda, stavebnictví, internet, literatura, bankovnictví, kultura, různé, chemie, latina, technika, věda, jídlo, cestování, politika, software, účetnictví, nemoce, materiály, rostliny, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, nástroje, psychologie, matematika atd.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Nejlepší zeměpisné kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Hostina, Jedle, Sám doma, Vánoční punč, Pro děti, Vídeňský punč, Bůh, Květiny, Santa, Vánoční svícen, Štěstí, Ostrava, Popelka, Pozadí, Svíčky, Sněhová vločka, Lindt, Skleněné ozdoby, Vánoční hvězda, Řetězy, Plocha, Vosí hnízda, Vánoční dekorace, Vánoční koule, Košíčky, Adventní trhy, Přání, Anglicky, Blahopřání, Jesličky, Křesťanství apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Aforismy, výroky, rčení, myšlenky, moudrosti, bonmoty, úsloví

Citáty slavných, Aforismy, výroky, rčení, myšlenky, moudrosti, bonmoty, úsloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o lásce od různých známých osobností.

Klíčová slova: pro děti, Vlajky měst a obcí České republiky, hyperlinky, Football, Tapety na PC zdarma ke stažení, Adventní magazín, Online hry pro děti zdarma, Cristiano Ronaldo football, tipy, info, Městské a obecní prapory obcí ČR

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, úřady a ministerstva, státy usa, obecné zkratky, vojenské hodnosti, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, týmy NHL, země EU apod.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: příroda, stavebnictví, internet, literatura, bankovnictví, kultura, různé, chemie, latina, technika, věda, jídlo, cestování, politika, software, účetnictví, nemoce, materiály, rostliny, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, nástroje, psychologie, matematika atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky zdarma, Vánoční web, Seznam souborových přípon, Online hry zdarma, zdarma, weby, internetové stránky, kuriozity, Superhry a hry online zdarma, Dopravní značky, Obrázky k svátku, obrázková přání,

Několik fórů na závěr. Vtip Práce: Vlk, liška a medvěd se dohodnou, že si seženou práci. A nejlépe, aby se při ní zadarmo najedli. Sejdou se za týden a vlk vypráví: "Tak jsem šel hlídat ovce, ale vyhodili mě. Ráno to spočítali, zjistili, že jim dvě ovce chyběj a dostal jsem padáka." Liška povídá: "To já šla dělat dozor do drůbežárny a taky mě vyhodili. Ráno to spočítali, zjistili, že jim pět slepic chybí a dostala jsem padáka." Medvěd na to: "Tak to já šel dělat do cihelny, ale ještě mě nevyhodili." "Ty žereš cihly?" "Ne, já žeru Ukrajince a ty nikdo nepočítá..."

Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

Děda si příjde uložit do spořitelny 100 Kč. Pokladní vypíše doklad a bere od dědy stovku. Vtom děda cukne a říká : "A když krachne vaše pobočka, nepříjdu o tu stovku ?" "Nepříjdete, dědo, za ty peníze vám ručí celá Erste bank" "A co když krachne celá Erste bank ?" "Dědo, tak vám za to ručí vláda v čele s p. Paroubkem" "A co když krachne vláda v čele s p. Paroubkem ?" "Ale dědo, snad by vám to za tu stovku stálo. Ne ?"

Další odkazy:

Naše tipy
Badoo
Tipy na zajímavé weby
Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women
Zajímavé internetové odkazy
Athletic Bilbao club
Doporučené odkazy
Přání k jmeninám, sms ke svátku
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Adventní, novoroční a vánoční přáníčka::

Adventní přání
Adventní přáníčka
Elektronická novoročenka
Elektronické vánoční blahopřání
Novoroční přání
Originální vánoční blahopřání
Přání do nového roku
Blahopřání k adventu
Přání k Vánocům
Vánoční blahopřání
Vánoční přáníčka

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese
Zvířata - online obrázky k vybarvení
Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení
Počítačové omalovánky se zvířaty online k vybarvení

Blahopřání k svátku:

Gratulace k jmeninám, sms texty
Přáníčko k jmeninám podle jmen
Přání k svátku pro děti
Přáníčka k svátku dětem
Gratulace k svátku sms
Texty k svátku pro ženu