Zajímavé odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vosí hnízda, Perníčky, Lindt, Jarmark, LED svíčky, Lego, Ostrava, Blahopřání, Přání, Křesťanství, Kuba, Sněhulák, Špalda, Vánoční svícen, Monitor, Vinná klobása, Vánoční dekorace, Láska nebeská, Korálky, Linux, Historické ozdoby, Cesmína, Štědrý den, Řetězy, Pro děti, Kapr, Anglicky, Recepty, Borovice, Písnička, Štěstí apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Super online flash hry

Zkuste super online flash hry Vybírejte z kategorií Barbie hry, Akční gamesky, Adventury, Auta a závodní, Logické hry, Farmářské hry, Omalovánky, Oblíkačky, Deskovky, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky apod.

Klíčová slova: Státy a jejich prapory, Nejlepší hry pro dívky, volný čas, Přehled souborových přípon, Alicia Keys, Onlinovky zdarma, Full HD pozadí ke stažení, Tapety na PC, Flags of the world countries, Životopisy osobností, Prapory českých měst, hyperlinky, Vlajky měst a obcí České republiky

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, muži, rostliny, hmyz, halloween, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, symboly, květiny, ovoce, láska, zvířata, sport, mapy, ptáci, zelenina, stavby atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - wallpapery do mobilu

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro počítač, smartphone, displej, mobilní telefon, tablet, phablet, monitor, ultrabook, PC, mobil, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows NT, Chrome OS, Android, SUSE Linux, Windows Server 2012, Windows Me, Windows XP, Windows 7, OSX, Red Hat Linux, FreeBSD. Pozadí na PC z kategorií free wallpapers, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, tenisté a tenistky, nature - příroda, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, květiny, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, zvířata, Formule 1, Rally, závody aut. Vyberte si rozměr z 2160x3840, 360x720, 640x480, 1600x900, 800x600, 1200x1920, Full HD 1080x1920, 4800x1200, 1152x1920, 1920x1440, 750x1334, 2560x1600, 1680x1050, 1280x720, 1366x768, 1440x900 atd.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Keywords:zadarmo, Vlajky států USA, humor, URL, Vlajky států střední Asie, info, zajímavosti, Přehled zkratek a akronymů, Wallpapers na plochu hudba, linky, Nejlepší hry pro dívky, webové stránky

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete země střední Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země východní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Klíčová slova: počítače, M, Nejlepší školní testy a kvízy, Inzeruj, inzerce zdarma, Obrázky, kliparty, cestování, internetové stránky, HTML Online browser games, Online zeměpisné testy zdarma, odkazy, Přehled souborových přípon, tipy

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Frky, fóry, anekdoty, kameňáky, fórky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fóry, anekdoty, kameňáky, fórky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipné básničky apod.

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online html5 hry, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Sportovní gamesy, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Logické hry, Oblíkačky, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky apod.

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma . Mj. na webu naleznete Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Karetní, Střílečky, Klasické, Strategie, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Pro dívky, Logické, Vánoční online hry, Závodní, Hry na vaření a smažení a podobně.

Klíčová slova: V, zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Fond d écran, Dopravní značení, V, webovky, Poland, kuriozity, Kliparty pro dokumenty, Stručný encyklopedický slovník

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak přehrát, jak spustit, jak vytvořit, čím zobrazit, jak převést, v čem spustit, jak exportovat, jak otevřít, jak konvertovat, kterak editovat následující typy souborů: internet a web, video soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, písma, fonty, spustitelné soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, grafiku, hudební audio soubory apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií rodinné vztahy, národnost, historie, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, státní správa, umělci, žurnalisté a novináři, křesťanství, záliby, nadpřirozené osoby, zločin a právo, politika, poruchy, profese a zaměstnání, sport, přezdívky, politici, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie atd.

Full HD pozadí ke stažení - pozadí na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD pozadí ke stažení. jsou vhodná pro displej, mobilní telefon, mobil, tablet, monitor, počítač, notebook, PC, ultrabook, smartphone, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 98, Windows Me, macOS, Microsoft Windows 8, Android, BlackBerry OS, Linux Mint, Java ME, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, hudební tapety, budovy a stavby, zvířata, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, moře, oceány, pláže, noční města, wallpapery, květiny, kytky, jídlo a nápoje, voda a bubliny, letadla, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, příroda, krajina. Stahujte ve velikostech 412x846, hi res 2560x1920, 1280x854, HD 1280x720, 1680x1050, 1280x960, 750x1334, širokoúhlé 1366x768, 1600x2560, 1600x1200, 1440x2560, 1024x768, 2560x2048, 375x812, 2048x1536, 1152x1920 atd.

Klíčová slova: Adventní magazín, Online geografické testy zdarma bez registrace, výukové pomůcky, zeměpis, pro děti, Kim Kardashian, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přehled zkratek a akronymů, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, odkaz, Onlinovky zdarma, zdroje informací, Poker Permainan kartu,

Několik fórů na závěr. Vtip Budíček: Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

Žádný strach, chlapi, to je nulák!

Správní chlapi nepláčou, rozmazaná řasenka na nich totiž vypadá vážně blbě.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Portugal
Tipy na zajímavé weby
Free software
Partnerské weby
Vtipy
Doporučené odkazy
Kam na výlet?
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Adventní, novoroční a vánoční přáníčka::

Adventní přání
Adventní přáníčka
Elektronická novoročenka
Elektronické vánoční blahopřání
Novoroční přání
Originální vánoční blahopřání
Přání do nového roku
Blahopřání k adventu
Přání k Vánocům
Vánoční blahopřání
Vánoční přáníčka

Texty k svátku:

Přáníčko k svátku pro ženu
Blahopřání k jmeninám pro muže
Přáníčko k jmeninám pro děti
Blahopřání k svátku podle jmen
Přáníčka k svátku dětem
Přání k svátku podle jmen